آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دكتر محقق در دومين هم انديشي هيات علمي ايثارگر از حمايت هاي رييس دانشگاه قدرداني كرد - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دكتر محقق در دومين هم انديشي هيات علمي ايثارگر از حمايت هاي رييس دانشگاه قدرداني كرد
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۱۶ ۲۱:۰۳:۲۶ (1131 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: دكتر محقق در جمع اعضاي هيات علمي ايثارگر گفت ما متعهد هستيم حتما يكبار در سال هم انديشي هيات علمي ايثارگر را برگزار كنيم اما اگر شرايطش فراهم شود از برگزاري جلسات بيشتر، استقبال خواهيم كرد.گالري عكس1
گالري عكس2
اين هم انديشي روز دوشنبه 14 مرداد 92 با حضور دكتر منصوري، رييس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمين دكتر عيسي زاده، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه، دكتر محقق، مشاور رييس دانشگاه در امور ايثارگران، دكتر گتميري، رييس كميته هيات علمي ايثارگر، دكتر پورمند، دكتر سروش، دكتر درفشي به ترتيب روساي بيمارستان هاي سينا، شريعتي و ضيائيان، دكتر درگاهي، دكتر استاد و دكتر اكبري، به ترتيب روساي دانشكده هاي پيراپزشكي، مجازي و توانبخشي و جمعي از اعضاي هيات علمي ايثارگر در سالن شوراي دانشگاه برگزار شد.
دكتر محقق در اين جلسه ضمن قدرداني از شركت كنندگان در اين هم انديشي از رييس دانشگاه تشكر ويژه كرد و گفت: دكتر منصوري با آغوش باز از برگزاري اين جلسه استقبال و از تشكيل آن حمايت كردند كه اميدوارم همه از نتايج آن همه استفاده كنند.
وي با ابراز خرسندي از اينكه اين نشست در ايام ماه مبارك رمضان برگزار مي شود گفت: اميدوارم همه ما از توفيقات اين ماه هم استفاده كنيم و در كنار بزرگي ها و عظمت اين ماه بتوانيم از بيانات ايثارگران در جهت پيشرفت دانشگاه استفاده بهتري داشته باشيم.
دكتر محقق با بيان اينكه ما در دفتر امور ايثارگران و با ارتباطي كه با همكاران داريم آمادگي برگزاري جلسات بيشتري را در طول سال داريم گفت: ما اين نشست را يكبار در سال متعهد هستيم كه برگزار كنيم اما اگر شرايطش فراهم شود از برگزاري جلسات بيشتر، استقبال خواهيم كرد.
وي تعداد اعضاي هيات علمي ايثارگر دانشگاه را 180 تن عنوان كرد و گفت: اين عزيزان در تماس هايشان ابراز علاقه مي كنند كه اين جلسات تشكيل شود و با وجود گرفتاري هايشان در اين جلسه حضور پيدا مي كنند.
وي با اشاره به برگزاري نخستين هم انديشي هيات علمي در نهم آذر ماه 91 گفت: در آن جلسه ما محدوديت هايي به لحاظ زماني داشتيم و بعضي از دوستان فرصت نكردند نقطه نظرات خود را بفرمايند و حتي برخي دوستان قبل از پايان جلسه آمدند.
وي با اشاره به آنچه در هم انديشي اول گذشت افزود: در آن جلسه دكتر گتميري، دكتر نوروزي، دكتر قناعتي، دكتر خاموشي خاموشي، دكتر مدرسي، دكتر يزدان پرست، دكتر گوشه گير،  دكتر اصغرنژاد و دكتر نعمتي پور سخناني را بيان كردند كه فشرده اين بيانات تاكيد بر احياي فرهنگ ايثارگر و اينكه دوستان ايثارگر در محملي ايده هاي خود را اعلام كنند، بود ضمن اينكه بر ضرورت طراحي برنامه هاي فرهنگي و استفاده از اساتيد علاقه مند به مسائل فرهنگي در قالب اتاق هاي فكر و در طراحي نقشه دانشگاه تاكيد كردند.
وي افزود: در آن جلسه بحث اينكه همكاران ايثارگر بايد باسوادترين، دانشمندترين، پرمقاله ترين و با ادب ترين افراد در دانشگاه باشند، پيشنهاد طراحي يك واحد در دروس دانشجويان براي مباحث ايثارگري با تدريس خود اساتيد مطرح شد و اين موضوع كه هم اكنون نيز كشور ما در جنگ است و ايثارگران بايد در ابعاد مختلف در بحث خودسازي تلاش كنند نيز بيان شد.
دكتر محقق با اشاره به موضوع پيگيري مركز تحقيقات سلامت ايثارگران و ضرورت جدي گرفتن اين نشست ها از سوي اعضاي هيات علمي ايثارگر در هم انديشي نخست افزود: برخي از ايثارگران به دلايلي از اين جمع جدا شده اند و يا كمتر در اين مجامع حضور پيدا مي كنند كه يكي از بهترين كارها اين است كه لااقل آدم هاي مخلصي كه با دلشكستگي از جمع دور شدند را در اين نشست دور هم جمع كنيم.
خبرنگار: مهدي گلپايگاني
عكس: جمشيد ربيعي

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108