آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر/دكتر ذاكريان پيشنهاد كرد واحد درمان دفتر امور ايثارگران تاسيس شود - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر/دكتر ذاكريان پيشنهاد كرد واحد درمان دفتر امور ايثارگران تاسيس شود
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۱۸ ۱۹:۳۸:۲۶ (1510 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: عضو هيات علمي ايثارگر دانشكده بهداشت؛ راه اندازي واحد درمان در دفتر امور ايثارگران دانشگاه را گامي ارزشمند در جهت كمك به ايثارگران و جانبازان خواند.گالري عكس 1
گالري عكس 2
اين هم انديشي روز دوشنبه 14 مرداد 92 با حضور دكتر منصوري، رييس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمين دكتر عيسي زاده، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه، دكتر محقق، مشاور رييس دانشگاه در امور ايثارگران، دكتر گتميري، رييس كميته هيات علمي ايثارگر، دكتر پورمند، دكتر سروش، دكتر درفشي به ترتيب روساي بيمارستان هاي سينا، شريعتي و ضيائيان، دكتر درگاهي، دكتر استاد و دكتر اكبري، به ترتيب روساي دانشكده هاي پيراپزشكي، مجازي و توانبخشي و جمعي از اعضاي هيات علمي ايثارگر در سالن جلسات طبقه نهم ساختمان مركزي دانشگاه برگزار شد.
دكتر ذاكريان عضو هيات علمي ايثارگر دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكي تهران با قدرداني از برگزاركنندگان اين هم انديشي؛ گفت: مباحث اخلاقي، فلسفي، عرفاني، اجتماعي و ... توسط همكاران گرامي مطرح و اشاره شد ولي خيلي از همكاران و اعضاي هيات علمي ايثارگر بحث كاربردي و عملياتي راه اندازي واحد درمان در دفتر امور ايثارگران را از مسئولين محترم دانشگاه درخواست دارند كه مطمئناً با بهره برداري از اين واحد به افراد ايثارگر و جانباز در سطح دانشگاه كمك شاياني خواهد شد.
وي افزود: در سالهاي گذشته هزينه درمان و معرفي به پزشك جانبازان، توسط بنياد جانبازان و بنياد شهيد انجام مي گرفت كه البته چند سالي است اين فرآيند را به دستگاه هاي مربوطه محول كردند به صورتي كه جانبازان دانشگاه بايد هزينه هاي درماني خود را از دانشگاه علوم پزشكي تهران پيگيري كنند. 
دكتر ذاكريان خاطر نشان كرد: اگر به طور مثال من دچار مشكل بيماري پوستي باشم در گذشته به بنياد جانبازان مراجعه ميكردم و از آن واحد متخصص پوست جست و جو و درمان را شروع ميكردم ولي در حال حاضر بايد در دانشگاه دنبال يك بخش خصوصي باشم و يا در بيمارستانها نوبت بگيرم و در صورت ويزيت درمان را شروع و بعد به بيمه هاي تكميلي مراجعه كنم و مدارك را تحويل بدهم تا هزينه ها را بگيريم.
وي در خاتمه متذكر شد؛ اگر در دفتر امور ايثارگران دانشگاه، واحد درمان با همكاري متخصصين دانشگاه راه اندازي شود و فرآيند درمان و حمايت از ايثارگران و جانبازان در سازمان اتفاق بيفتد و در نهايت روند اقدامات بيمه تكميلي هم به خوبي انجام مي شود و اين امر مي تواند نقش بسزايي در كمك به اين همكاران داشته باشد./گ
خبرنگار: الهام علي
عكس: جمشيد ربيعي

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

مصاحبه ها

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108