آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر/ دكتر فياض بخش حضور دكتر منصوري در دانشگاه را منشا اثرات شايسته در حوزه ايثارگري خواند - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر/ دكتر فياض بخش حضور دكتر منصوري در دانشگاه را منشا اثرات شايسته در حوزه ايثارگري خواند
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۱۸ ۱۹:۴۳:۳۳ (1466 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: عضو هيئت علمي دانشكده بهداشت، با اشاره به فلسفه اعطاء امتياز به ايثارگران در حوزه استخدام، حضور اين عزيزان در جمع هاي مختلف را مايه اتفاقات مهم، از جمله امر به معروف و نهي از منكر دانست.گالري عكس1
گالري عكس2
دومين هم انديشي هيات علمي ايثارگر، روز دوشنبه 14 مرداد 92 با حضور دكتر منصوري، رييس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمين دكتر عيسي زاده، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه، دكتر محقق، مشاور رييس دانشگاه در امور ايثارگران، دكتر گتميري، رييس كميته هيات علمي ايثارگر و جمعي از اعضاي هيات علمي ايثارگر در سالن شوراي دانشگاه برگزار شد.
در اين همايش، دكتر فياض بخش عضو هيئت علمي دانشكده بهداشت، حضور دكتر منصوري را منشا اثرات شايسته و قابل توجهي در حوزه ايثارگري دانست و گفت: حضور فعال دكتر منصوري در برنامه هايي كه به خاطر آن انقلاب كرديم، مانند نماز جماعت و قرائت قرآن بسيار مهم بوده و منجر به تشويق همه افرادي مي شود كه در سطوح عالي مديريتي به دنبال الگو هستند.
دكتر فياض بخش با اشاره به وظيفه خاص اعضاي هيئت علمي در حوزه ايثارگري گفت: انجام وظيفه در حوزه آموزش و پژوهش در جاي خود مهم و قابل بحث است اما آنچه كه به خاطر آن شناخته شده ايم، عملكرد ما در گذشته در حوزه امر به معروف و نهي از منكر و مايه گذاشتن از جان در اين حوزه است.
عضو هيئت علمي دانشكده بهداشت افزود: وظيفه ما بيش از خوب درس دادن آن است كه به شكلي هوشمندانه اجازه ندهيم در دانشگاه امر به معروف و نهي از منكر كمرنگ شود و ما بايد پيشقدم در اين حوزه باشيم.
دكتر فياض بخش شناخت معروف هاي واقعي و منكرهاي داراي ممنوعيت را نخستين گام در حوزه امر به معروف و نهي از منكر دانست و افزود: پس از شناخت اين اولويت ها، بايستي در مورد آنها اقدام كنيم و در اين رابطه ملاحظه نداشته باشيم. چرا كه اين وظيفه دوستان ايثارگر است و شهداء آن را از ما خواسته اند.
وي با بيان آن كه "حاشيه ها در مورد افراد ايثارگر كمتر است" گفت: در حوزه امر ببه معروف و نهي از منكر بايد بيشتر فعاليت بكنيم.
دكتر فياض بخش، برگزاري همايش يادواره شهداي هفت تير و بزرگداشت شهيد دكتر فياض بخش در دانشگاه را اتفاقي بسيار برجسته در حوزه ايثارگري خواند و گفت: مايه تعجب بود كه دكتر منصوري با وجود گرفتاري هايي كه اوايل حضورش در منصب جديد داشت، برگزاري اين همايش را پيگيري كرد و پس از او اين مسئوليت به مهندس موسوي محول شد. همچنين به دليل پوشش خوب خبري همايش از دكتر گتميري و همكارانشان تشكر مي كنم. 
عضو هيئت علمي دانشكده بهداشت، شهيد دكتر فياض بخش و بسياري از شهداء انقلاب اسلامي را از فارغ التحصيلان دانشگاه تهران دانست و گفت: در زمان شهادت شهيد فياض بخش، دانشگاههاي تهران و علوم پزشكي تهران از هم تفكيك نشده بودند و ان شاء الله در سالهاي آتي بزرگداشت ساير شهداء فارغ التحصيل از دانشگاه تهران با همكاري اين دو دانشگاه برگزار شود.
خبرنگار: زهرا صادقي
عكاس: جمشيد ربيعي

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108