آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دومين هم انديشي اعضاي هيئت علمي ايثارگر/دكتر بيگ محمدي توجه به اخلاقيات و معنويت در كنار دانشگرايي را ضروري خواند - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دومين هم انديشي اعضاي هيئت علمي ايثارگر/دكتر بيگ محمدي توجه به اخلاقيات و معنويت در كنار دانشگرايي را ضروري خواند
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۲۰ ۲۰:۰۰:۰۰ (1378 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: عضو هيئت علمي بيمارستان امام خميني (ره) با اشاره به وجود ضد و نقيض گويي ها در حيطه ايثارگري، نسبت به نگاه افراط و تفريطي به اين مقوله در دانشگاه هشدار داد.گالري عكس1
گالري عكس2
دومين هم انديشي هيات علمي ايثارگر، روز دوشنبه 14 مرداد 92 با حضور دكتر منصوري، رييس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمين دكتر عيسي زاده، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه، دكتر محقق، مشاور رييس دانشگاه در امور ايثارگران، دكتر گتميري، رييس كميته هيات علمي ايثارگر و جمعي از اعضاي هيات علمي ايثارگر در سالن شوراي دانشگاه برگزار شد.
در اين همايش، دكتر بيگ محمدي، متخصص بيهوشي، فوق تخصص ICU و عضو هيئت علمي ايثارگر با اشاره به دانشگرايي بيش از حد در دانشگاه، بر مهم دانستن بحث اخلاق و معنويت در كنار پژوهش، مقاله نويسي و ساير فعاليت هاي علمي تاكيد كرد.
وي با بيان آن كه آنچه ما را نگاه داشته است بحث معنويت است گفت: متاسفانه دانشجوياني كه در اين سيستم حضور دارند، بسيار تهي از اين مقوله هستند و بخشي از اين اشكال به من كه استاد و هيئت علمي دانشگاه هستم برمي گردد.
دكتر بيگ محمدي نسبت به تغيير ارزش ها هشدار داد و افزود: توقعي كه از يك سازمان وجود دارد، آن است كه زمينه اخلاق گرايي و پرداختن به معنويت را مساعد كند. چرا كه اگر قرار باشد من ايثارگر كاري انجام دهم، بايد زمينه را مساعد ببينم و شرايط مناسب برايم فراهم شود.
وي خواستار فعاليت بيشتر روابط عمومي در بحث ايثارگري شد و گفت: لازم است با تهيه كليپ و انجام مصاحبه با ايثارگران، نقش ايثارگري در دانشگاه پررنگ تر و ميدان براي ايثارگران بازتر شود.
خبرنگار: زهرا صادقي
عكس: جمشيد ربيعي

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108