آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر/دكتر نوروزي ارايه فرهنگ مقدس ايثار به نسل جوان را به وظيفه اي الهي خواند - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر/دكتر نوروزي ارايه فرهنگ مقدس ايثار به نسل جوان را به وظيفه اي الهي خواند
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۵/۲۱ ۲۰:۰۰:۰۰ (1366 بار خوانده شده)

روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي تهران: دكتر نوروزي عضو هيات علمي ايثارگر دانشكده بهداشت، گفت الگوهاي عملي ايثار در بين اساتيد ايثارگر در دانشگاه بايد معرفي شوند.گالري عكس1
گالري عكس2
دومين هم انديشي اعضاي هيات علمي ايثارگر روز دوشنبه 14 مرداد 92 با حضور دكتر منصوري، رييس دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمين دكتر عيسي زاده، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه، دكتر محقق، مشاور رييس دانشگاه در امور ايثارگران، دكتر گتميري، رييس كميته هيات علمي ايثارگر، دكتر پورمند، دكتر سروش، دكتر درفشي به ترتيب روساي بيمارستان هاي سينا، شريعتي و ضيائيان، دكتر درگاهي، دكتر استاد و دكتر اكبري، به ترتيب روساي دانشكده هاي پيراپزشكي، مجازي و توانبخشي و جمعي از اعضاي هيات علمي ايثارگر در سالن جلسات طبقه نهم ساختمان مركزي دانشگاه برگزار شد.
دكتر نوروزي عضو هيات علمي ايثارگر دانشكده بهداشت، با توجه به مطالبي كه در هم انديشي سال گذشته بيان شده بود، گفت: مطالب و ديدگاه هايي را كه دوستان در هم انديشي سال گذشته بيان كرده بودند جمع آوري كردم و خلاصه نموده و آنها را تجزيه و تحليل كرده و امروز آن مطالب مهم را كه بايد مورد بحث قرار بگيرد را بازگو مي كنم.
وي به ده آيتمي كه در سال گذشته مطرح شده و آن را جمع بندي كرده  اشاره كرد و افزود: اين ده آيتم را بايد به عنوان راهبرد استفاده كنيم واميدوارم كه در قالب يك فرد ايثارگر مفيد باشيم.
دكتر نوروزي گفت: ضرورت حفظ و تقويت روحيه ايثارگري و فداكاري در تمام سطوح دانشگاه به ويژه اعضاي هيات علمي، اولين آيتمي است كه به آن امتياز داده شده است.
اين هيات علمي دانشكده بهداشت اظهار داشت: ضرورت و مقاومت در روحيه ايثارگري به ويژه اساتيد ايثارگر، توجه به صفات مومن و انقلابي، حساسيت جايگاه اعضاي اساتيد ايثارگر به عنوان الگو به ويژه در محيط كار با هوشياري و هوشمندي، ارايه فرهنگ مقدس ايثار و از خود گذشتگي به نسل جوان به عنوان وظيفه و تكليف الهي، آسيب شناسي و بررسي نقاط قوت و ضعف و پرهيز از نمايش و فرصت و منفعت طلبي و پاداش خواهي و انجام اقدامات كاربردي و جدي در اين امور را از جمله مواردي دانست كه بايد به آنها اهميت داد.
دكتر نوروزي با توجه به مطالب فوق تصريح كرد: گنجاندن موضوعاتي در جهت ترويج فرهنگي قرآني ايثار در برنامه هاي كلاسي و درسي دانشجويان و ارايه توسط اساتيد نخبه ايثارگر، بكارگيري و حضور موثر و پر محتوا در تمامي عرصه ها بويژه امور مختلف دانشگاه براساس شايستگي تجربه و توانايي، توجه به ديدگاهها و پيشنهادات سازنده و همچنين تقويت بنيه علمي و فرهنگي در جهت توليد علم نافع و برنامه براي ايثارگران و خانواده هايشان، لزوم تدوين مباني فكري نظري و شاخصه ها يعني يك كار محتوايي و تدوين نقشه راه براي امور مذكور كه در قالب كارگروه انجام شود از جمله برنامه هاي پيشنهادي بوده است.
وي همچنين، معرفي و استخراج الگوهاي عملي ايثار در بين اساتيد ايثارگر و آشنايي و الفت و همدلي بين اساتيد ايثارگر را از ديگر مواردي خواند كه بايد به آن ارزش و اهميت داد.
دكتر نوروزي خاطر نشان كرد: يكي از مهمترين اقداماتي كه بايد انجام شود و خيلي هم ضروري است راه اندازي پژوهشكده ايثارگران است كه خوشبختانه همه اساتيد هيات علمي ايثارگر نيز با راه اندازي آن موافق هستند.
خبرنگار: رياضي كرماني
عكس: ربيعي

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108