آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
نشست کمیته ورزشی روز دوشنبه 11 آذربه میزبانی دفتر امور ایثارگران برگزار شد مقرر شد کوهپیمای خانوادگی ایثارگران بزودی برگزار گردد . - اخبار عمومی - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
اخبار عمومی : نشست کمیته ورزشی روز دوشنبه 11 آذربه میزبانی دفتر امور ایثارگران برگزار شد مقرر شد کوهپیمای خانوادگی ایثارگران بزودی برگزار گردد .
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۹/۱۳ ۱۴:۱۰:۰۰ (1412 بار خوانده شده)

در این جلسه اعضای کمیته ورزشی آقایان دیرنده  ، شعبان نیا ، سالاریان زاده ، فتوحی ودکتر موفق ، دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران دکترپورمجمحدیان مدیر دانشجویان ستاد شاهد وایثارگر، آقای رضائی نماینده آقای دکتر خادم مدیر تربیت بدنی دانشگاه حضورداشتند .بعد از تلاوت  آیاتی از  قرآن کریم توسط آقای فتوحی مدیر امور ایثارگران  ضمن عرض خیرمقدم به حاضرين گزارشی از فعالیت های سال گذشته ارائه  نمودو تاکید نمود  این جلسه به منظور برنامه ریزی برای فعالیتهای ورزشی ایثارگران در زمستان جاری میباشد . سپس آقای دیرنده  مسئول کمیته ورزشی  ایثارگران به بیان  برنامه های سال 93 پرداخت  وی اظهار امیدواری کرد که در سال 93  کمیته ورزشی ایثارگران  دانشگاه علوم پزشکی تهران بتواند میزبان برگزاری مسابقات کشوری ایثارگران باشد ایشان از اعضا خواستند  جهت مشارکت برای برنامه ریزی مدون در زمینه ورزش ایثارگران نقطه نظرات خود را بیان فرمایند .

در ادامه  آقای شعبانی نیا تاکید کرد سعی وتلاش ما این است  که یک برنامه 3ماهه ورزشی جامع ارایه دهیم مسلمااگر از برنامه های  کوچک شروع شود کم کم می تواند رشد کند و المپیاد شکل بگیرد داشتن برنامه کوتا مدت وبلندمدت  میتواند تاثیرگذاری در سطح کلان داشته  باشدو این کار منوط به همکاری دیگر واحدهای دانشگاه می باشد.

آقای  سالاریان زاده دبیر کمیته ورزشی ایثارگران  با اشاره به این موضوع که بهتر است به برنامه های سالهای گذشته نیز نگاهی داشته باشیم هر برنامه ای که در جلسه  تصویب  می شود باید ضامن اجرائی داشته باشد  و به مدیر تربیت بدنی نیز ارائه شود و ی با اشاره به درخواستهای مکرر ایثارگران برای کوهپیمای خانوادگی اجرای دو اردوی یک روزه کوهپیمایی  برای ایثارگران  و خانواده هایشان را مطرح کرد  .

آقای رضائی نماینده مدیرتربیت بدنی عنوان  نمودند هر برنامه ای که تصویب می شودطبق ضوابط تربیت بدنی باید صورت بگیرد و برنامه های کمیته ورزشی ایثارگران در قالب یک برنامه منظم به تربیت بدنی  ارائه شود تا همکاری های لازم در زمینه های مختلف با کمیته ورزشی ایثارگران انجام شود .

در ادامه رئیس کمیته ایثارگران با بیان  این مطلب که اعتقادم براین است که در وهله اول یک برنامه سه ماه جهت مسابقات دهه فجر و اردوی کوهپیمایی  سال 92 تنظیم شود و سپس  به تقویم سال آینده پرداخته شود . و بهتر است کارهای فنی و اجرایی و مدیریتی به عهده تربیت بدنی دانشگاه گذاشته شود

آقای دکتر پورمحمدیان مدیر ستاد شاهد وایثارگر دانشگاه ضمن تشکر از حضور  نماینده تربیت بدنی در جمع ایثارگران به این نکته اشاره نمودند که در بحث هزینه ها همانطور که در بقیه برنامه ها کلیه هزینه ها ورزشی  توسط تربیت بدنی دانشگاه پرداخته می شود برای برنامه های ایثارگران نیز هزینه ها توسط تربیت بدنی پرداخت شود  زیرا ایثارگران کار کنان  دانشگاه       می باشند و شعار تربیت بدنی ترویج ورزش همگانی در دانشگاه می باشدو این از نقاط قوت تربیت بدنی می باشد و این کار می تواند راهگشا باشد در سطح کشور که با برگزاری المپیاد های کشوری ایثارگران می تواند شعار تربیت بدنی محقق  شود

در ادامه این جلسه آقای دکتر موفق اظهار داشت از مدیر جدید تربیت بدنی انتظار می رودکه با دفتر ایثارگران همکاری وارتباط بیشتری برقرار نمایند این تعامل  سبب می شود علاوه براینکه در فعالیتهای ورزشی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی تهران شکل مطلوب  بگیرد  در سطح کشوری نیز  اثرات خود را نشان می دهد. وی با بیان این نکته که ورزش کنید تا نمیرید همچنین از دیگر اعضا خواستند که با همفکری یکدیگر برای سال آینده برنامه های جامع تری در زمینه ورزش ایثارگران تدوین  شود .  

درپا یان  مدیر امور ایثارگران با اشاره به این مطلب که ایثارگران دانشگاه ده درصد از مجموعه دانشگاه هستند  سرانه ورزش کارکنان  در بودجه تربیت بدنی  پیش بینی شده و این سرانه به مجموعه تربیت بدنی تخصیص  داده شده است و برنامه ایثارگران نیز  در قالب بودجه دانشگاه انجام می شود وظیفه همه ی ماست که  ازایثارگران حمایت نمائیم  به خصوص در بحث سلامت و ورزش  که از اهمیت زیادی برخودار می باشد . امیدواریم با حسن ونیت عزیزان تربیت بدنی بتوانیم از همکاری و راهنمایی آنان گام موثری برای ورزش ایثارگران برداریم

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

مصاحبه ها

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108