آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
در دو ماه گذشته طبق پیگیری که انجام شد تغییر حکم حقوقی بنده از پیمانی به رسمی قطعی انجام شده ولی کماکان کسورات بیمه و مالیات از بنده کسر می گردد - سوالات ایثارگران - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
سوالات ایثارگران : در دو ماه گذشته طبق پیگیری که انجام شد تغییر حکم حقوقی بنده از پیمانی به رسمی قطعی انجام شده ولی کماکان کسورات بیمه و مالیات از بنده کسر می گردد
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۱/۱۰/۲۹ ۱۲:۴۰:۰۰ (2025 بار خوانده شده)

جناب آقای دکتر مقیمی
مدیر محترم امور ایثارگران دانشگاه

با سلام و احترام

اینجانب دکتر غلامرضا معصومی، عضو هیئت علمی طب اورژانس در بیمارستان سینا، فرزند شهید سرتیپ اسماعیل معصومی، بیش از 3 سال است که عضو هیئت علمی دانشگاه هستم (ایران بودم و بعد از ادغام تهران) که البته از یکسال قبل از این زمان بعنوان مامور در ستاد وزارت بعنوان رئیس مرکزمدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور (اورژانس کشور) مشغول به خدمت هستم، لذا زیاد امکان حضور در دانشگاه را نداشته ام و متاسفانه نتوانستم ارتباط مطلوبی با حوزه ایثارگران برقرار بکنم.
چند وقتی است که بنده متوجه شدم که کلا نه تنها در حکم حقوقی بلکه در لیست ایثارگران دانشگاه نیستم!
البته در دو ماه گذشته طبق پیگیری که انجام شد تغییر حکم حقوقی بنده از پیمانی به رسمی قطعی انجام شده و در توضیحات حکم هم وضعیت ایثارگری بنده اشاره شده است ولی کماکان کسوراتی که بلحاظ قانونی (مالیات و بیمه) نباید از بنده کسر گردد کماکان از طرف حسابداری بیمارستان سینا درحال کم شدن است!!
بنده در این خصوص با سرکار خانم چتروز مدیر مالی دانشگاه هم صحبت کردم و قرار شد که حتی معوقه نیز به بنده برگردد که هنوز خبری نیست!!
لطفا در این خصوص پیگیری بفرمایید تا انشاالله مشکل حل شود.
باتشکر 

 

 

برادر گرامی جناب آقای دکترمعصومی

با سلام :

به استحضار میرساند که مشخصات جنا بعالی در لیست اعضاء محترم هیئت علمی ایثارگران قراردارد و برای اولین همایش اعضای محترم هیئت علمی ایثارگربوسیله کارت دعوت شده بودید .

متاسفانه همکاران دفتر دسترسی به تلفن شما را نداشته و نمی توانستند شما را ملاقات کنند ولی بزودی همکاران دفتر ایثارگران با شما ملاقات خواهند داشت .

در خصوص کسر حق بیمه و مالیات نیز از ابتدای سال 90 به تمام واحد های دانشگاه در این خصوص بخشنامه شده و آخرین بخشنامه در پیگیری این موضوع حدود یکماه قبل مجددا به همه واحدها ابلاغ شده است مطئمن باشید دفتر امور ایثارگران موضوع مورد شما را پیگیری خواهد نمود .

 

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۸:۵۵:۰۵ - عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ ۱۲:۴۰:۰۰ - مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان اسلامشهر ، مدیر دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه و مدیر دفتر امور ایثارگران به همراه کارشناسان دفتر امور ایثارگران به دیدار خانواده معزز شهیدخورسند فرد محمودآباد رفتند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۲۷:۰۵ - سالگرد یوم الله 22 بهمن گرامی باد
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰ - دیدار مشاور ، مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام دوران انقلاب اسلامی حبیب سیف
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۴۳:۵۱ - جلسه مشترک کمیته ورزشی و سرپرستان تیم های ورزشی ایثارگران برگزار شد

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108