آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
بنده فرزند ایثارگری شجاع و مهربان هستم - سوالات ایثارگران - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.
سوالات ایثارگران : بنده فرزند ایثارگری شجاع و مهربان هستم
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۴/۱/۱۶ ۸:۰۰:۰۰ (612 بار خوانده شده)

با سلام و خسته نباشید خدمت شما؛ بنده فرزند ایثارگری شجاع و مهربان هستم که از تاریخ1360/4 تا1362/4یعنی 24ماه تمام در جنگ حق علیه باطل با عنوان وظیفه خدمت کرده است و در تاریخ 1360/10/17بر اثر اصابت ترکش زخمی و در بیمارستان بستری شده، ولی به علت بی سوادی به دنبال پرونده جانبازی نرفته و در سال 93 به علت پیری و ناتوانی اقدام به پیگیری پرونده جانبازی کرده است و متاسفانه در سال 1385 چشم راست خود را در اثر شلیک گلوله از دست داده است. با این حال سازمان ایثارگران نزاجا پنج درصد جانبازی برای ایشان تأیید کرده است ولی هنوز هیچ حقوق و مزایایی دریافت نکردیم حالا ما باید به کجا مراجعه کنیم و چکار باید بکنیم؟ با تشکر از شمابا سلام و تبریک سال نو:
بردار گرامی لازم است به بنیاد شهید محل زندگی خود مراجعه نمائید و درخواست تشکیل پرونده جانبازی بدهید  .
دکتر مقیمی

خبر قبلی - خبر بعدی صفحه مناسب چاپ پیشنهاد این صفحه از این خبر یک pdf بساز


سایر خبرها
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۴:۱۰:۰۰ - تقدير از عوامل اجرايي مسابقات بزرگداشت دهه مبارک فجر 1396 ويژه ايثارگران
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ ۱۰:۵۰:۲۹ - ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ ۹:۳۱:۵۳ - به مناسبت 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، رياست دانشگاه در فضايي صميمي با پنج همسر شهيد و تنها پدر شهيد دانشگاه ديدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۴۰:۰۰ - دکتر مقیمی،کارشناسان دفتر، دکتر تاجیک، پناهی رابط ایثارگر شبکه بهداشت ری و تعدادی از همکاران قدرشناس شبکه بهداشت ری با خانواده معزز شهید زرینی دیدار کردند
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۵:۳۷:۰۰ - مدير دفتر امور ايثارگران، مدير شبکه بهداشت جنوب، رابط ايثارگر شبکه بهداشت جنوب، به همراه کارشناسان دفتر امور ايثارگران به ديدار خانواده معزز شهيد علي کوهي رفتند.

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108