آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
وبگردی - با پیامک ایمیل ارسال/دریافت کنید - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.

وبگردی : با پیامک ایمیل ارسال/دریافت کنید
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۲/۳/۲۸ ۱۱:۳۰:۵۹ (3332 بار خوانده شده)

 اولین سرویس فارسی ارسال و دریافت ایمیل از طریق پیامک راه اندازی شد.

با استفاده از خدمات Email2SMS.ir کاربران می‌توانند ایمیل‌های خود را از طریق پیامک (SMS) که اکثر نقاط کشور تحت پوشش آن است دریافت کنند؛ همچنین از طریق ارسال پیامک می‌توانند ایمیل ارسال کنند.
با استفاده از قابلیت فیلترها کاربران می‌توانند مشخص کنند تا فقط برخی از ایمیل‌ها برایشان پیامک شود و نه همه آنها، به عنوان مثال فقط ایمیل‌هایی که از طرف شخص خاصی دریافت می‌کنند برایشان پیامک شوند، و یا فقط ایمیل‌هایی که در موضوع (Subject) آنها کلمات خاصی وجود دارد برایشان پیامک شود. از دیگر قابلیت‌های فیلترها می‌توان به فیلتر بر اساس روزهای هفته و ساعات شبانه‌روز نیز اشاده کرد

وبگردی : آثار سخنسرایان پارسی‌ گو
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۳ ۹:۵۹:۳۹ (2695 بار خوانده شده)

گنجور یکی از مراجع بسیار خوب در زمینه جمع آوری آثار شاعران و سخن سریان پارسی گو است که شما میتوانید با انتخاب شاعر مورد نظر خود بیوگرافی،آثار،گزیده اشعار و.. وی را مشاهده کنید.همچنین یکی از قابلیت های کاربردی دیگر وبسایت امکان مشاهده معنی کلماتی که شما در هنگام خواندن اشعار با آنها مواجه میشوید است که این ویژگی میتواند به درک بهتر معنای شعر بسیار کمک کند.

وبگردی : آخرین اخبار معتبرترین پرتال های خبری
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۱/۱۱/۱۵ ۱۴:۵۰:۰۰ (3581 بار خوانده شده)

وب سایت آخرین اخبار، مرجع جمع آوری آخرین رویدادهای ایران و جهان از وب سایت های معتبر و در دسته های مختلف، راه اندازی شد. در آخرین اخبار این سایت می توانید خبرهای روز را در دسته های مختلف مشاهده کنید. از دیگر امکانات این وب سایت می توان به ارسال رویدادهای ویژه هر روز به صورت خبرنامه ایمیلی اشاره کرد.

برای مشاهده سایت به آدرس www.latestnews.ir مراجعه کنید.

وبگردی : مرجعی مخصوص دانلود مقالات و پروژه های دانشجویی
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۱/۱۱/۴ ۰:۰۰:۰۰ (5029 بار خوانده شده)

وبسایت Prozhe یکی از بهترین مراجع دانلود مقالات و پروژه های دانشجویی به زبان پارسی میباشد که شما میتوانید با ورود به این وبسایت مقالات مورد نظر خود را در زمینه و رشته ای که در آن مطالعه و تحصیل میکنید جستجو و آنها را در

فرمت های Doc یا PDF دانلود کنید.همچنین میتوانید پروژه یا مقاله خود را برای ا

http://www.prozhe.com/

ین سوریس ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت منتشر شود.

وبگردی : به دنبال معانی واژه ها بگردید
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۱/۱۱/۲ ۰:۰۰:۰۰ (3375 بار خوانده شده)

واژه یاب یک ابزار رایگان وب است که برای پیدا کردن معنای کلمات و استفاده در وبلاگ ها و وب سایت ها طراحی شده و مدیر سایت می تواند کلمات دشوار فارسی و یا انگلیسی را به کمک این سیستم برای کاربران سایت خود به شکل نوین معنی کند. در استفاده از این سیستم محدودیتی وجود ندارد و برای تمام سایت ها قابل استفاده است اما سایت های علمی، ادبی و آموزشی میتوانند بیشتر از این سیستم بهره مند شوند.

http://www.vajehyab.com/

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108