آدرس : خیابان طالقانی نبش غذادارو  -    تلفن تماس : 66475055

 • Cougar

  متن تصویر

 • Lions

  متن تصویر

 • Snowalker

  متن تصویر

 • Howling

  متن تصویر

 • Sunbathing

  متن تصویر

یک لرن مرجع تخخصی وبلاگ نویسان
سوالات دانشجویی و تحصیلی - اگه دوسال کنکور بدی و از سهمیه ایثارگران استفاده کنی ولی دانشگاه روزانه جایی مجاز نشی..میشه برای بار سوم از سهمیه استفاده کرد..؟ - اخبار : ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی تهران
اطلاعیه
داوطلبین گرامی لطفا قبل از طرح سوال جدید سوالات موجود در آرشیو سوالات را با دقت مطالعه نمایید زیرا به سوالات تکراری پاسخ داده نمیشود.

(1) 2 3 4 ... 149 »
سوالات دانشجویی و تحصیلی : اگه دوسال کنکور بدی و از سهمیه ایثارگران استفاده کنی ولی دانشگاه روزانه جایی مجاز نشی..میشه برای بار سوم از سهمیه استفاده کرد..؟
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۳۰ ۱۲:۳۰:۰۰ (507 بار خوانده شده)

اگه دوسال کنکور بدی و از سهمیه ایثارگران استفاده کنی ولی دانشگاه روزانه جایی مجاز نشی..میشه برای بار سوم از سهمیه استفاده کرد..؟

ادامه | 653 کلمه در ادامه متن
سوالات دانشجویی و تحصیلی : ايابرادرزاده شهيد ك مجرد بوده شهيد شده تو كنكور تاثير داره
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۲۸ ۹:۳۰:۰۰ (106 بار خوانده شده)

ايابرادرزاده شهيد ك مجرد بوده شهيد شده تو كنكور تاثير داره

ادامه | 500 کلمه در ادامه متن
سوالات دانشجویی و تحصیلی : فرزند جانباز 50 درصد هستم و یک بار در مقطع کارشناسی دانشگاه روزانه از سهمیه و یک بار در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هم از سهمیه و هم از شهریه استفاده کرده ام
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۲۸ ۹:۳۰:۰۰ (345 بار خوانده شده)

من فرزند جانباز 50 درصد هستم و یک بار در مقطع کارشناسی دانشگاه روزانه از سهمیه و یک بار در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هم از سهمیه و هم از شهریه استفاده کرده ام و اکنون قصد شرکت در کنکور در رشته های پزشکی و دندانپزشکی پردیس های خودگردان سراسری را دارم که به احتمال زیاد به دلیل استفاده از تحصیل رایگان در مقطع لیسانس ، مشمول شهریه خواهم بود.حالا 2 سوال دارم :
اول : با توجه به شرایط فوق، آیا قادر به استفاده از سهمیه ایثارگران برای قبولی در پردیس خودگردان پزشکی و یا دندانپزشکی خواهم بود؟
دوم : آیا در صورت قبولی در پردیس های خودگردان مذکور ، بنیاد شهید شهریه ام را پرداخت می کند؟
خواهش می کنم این 2 تا سوال را شفاف تر جواب بدهید ،چون سوال خیلی مهم هستند و از طرفی سوال خیلی از دوستان می باشد . سوالات و جواب های قبلی کمی گنگ و مبهم بودند و همچنان سوال در ذهن اکثر دوستان باقی می ماند.
مجددا از لطف و محبت حضرتعالی سپاسگزارم

ادامه | 2756 کلمه در ادامه متن
سوالات دانشجویی و تحصیلی : با عرض سلام و خسته نباشید. من فرزند شهید هستم.میخواستم بدونم برای کنکور ۹۷ چه رتبه ای تو منطقه ۲ بدون سهمیه داشته باشم ، میتونم پزشکی یا دندانپزشکی دانشگاه سراسری یا آزاد قبول بشم ؟ ازتون ممنونم
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۲۸ ۹:۳۰:۰۰ (216 بار خوانده شده)

با عرض سلام و خسته نباشید. من فرزند شهید هستم.میخواستم بدونم برای کنکور ۹۷ چه رتبه ای تو منطقه ۲ بدون سهمیه داشته باشم ، میتونم پزشکی یا دندانپزشکی دانشگاه سراسری یا آزاد قبول بشم ؟ ازتون ممنونم

ادامه | 900 کلمه در ادامه متن
سوالات دانشجویی و تحصیلی : سلام خسته نباشید..ببخشید من کنکور95وکنکور96رو با سهمیه ایثارگران 25درصد شرکت کردم روزانه مجاز شدم ولی در هیچ دانشگاهی پذیرفته نشدم..الان میشه درکنکور97باز ازسهمیه ایثارگری استفاده کنم..ممنون میشم جوابمو بدین..
فرستنده منصور سرلک در تاريخ ۱۳۹۶/۶/۲۸ ۹:۳۰:۰۰ (283 بار خوانده شده)

سلام خسته نباشید..ببخشید من کنکور95وکنکور96رو با سهمیه ایثارگران 25درصد شرکت کردم روزانه مجاز شدم ولی در هیچ دانشگاهی پذیرفته نشدم..الان میشه درکنکور97باز ازسهمیه ایثارگری استفاده کنم..ممنون میشم جوابمو بدین..

ادامه | 880 کلمه در ادامه متن
(1) 2 3 4 ... 149 »
مصاحبه ها

 

وبساز : منصور سرلک

شماره تماس : 09127769108