به مناسبت گرامیداشت روز شهدا، مدیر، تعدادی از همکاران شبکه بهداشت جنوب به همراه مدیر و کارشناسان دفتر امور ایثارگران با خانواده شهید عصاریان دیدار کردند


دکتر مقیمی ضمن تبریک بیست و دوم اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، به ساحت مقدس خانواده‌های معظم شهدا، علی‌الخصوص خانواده شهید عصاریان گفت: راه شهیدان همواره ادامه خواهد داشت و ملت شریف ایران برای همیشه قدردان خانواده شهیدان خواهند بود.
مدیر امور ایثارگران تأکید کرد شهید ابوالقاسم عصاریان مانند بقیه شهیدان به مرحله بالایی از عرفان و تعالی رسیده بود که توانست چنین تصمیمی بگیرد و عزیزانش را علی‌رغم همه مشکلاتی که خواهند داشت به خدا بسپارد و درراه دین و وطن جانش را فدا نماید وی گفت هرگاه اسم شهید می‌آید باید از همسران شهدا نیز تقدیر کنیم چراکه آنان قهرمانان عرصه زندگی با تمام فراز و نشیب‌هایش هستند و تمام زحمات و مشکلات خانواده بر عهده همسران شهدا بوده. همان‌طور که عزت شهدا بالاست خداوند عزت خانواده‌های آنان را نیز روزبه‌روز بیشتر کند. قطعاً شهدا زنده‌اند و بر اعمال و رفتار ما شاهد و ناظرند. درود خداوند و فرشتگان مقربش بر همه شهیدان.
در ادامه زینب عصاریان فرزند گرامی شهید ضمن تشکر از مسئولین دفتر ایثارگران و مرکز بهداشت جنوب گفت: پدر من در هنگام شهادت ۲۶ ساله بودند. وی در تاریخ ۹ آذر ۶۰ در بستان به شهادت رسیدند. موقع شهادت پدر، من دوساله بودم دو برادر بزرگ دیگر هم دارم. تمام زحمات ما به عهده مادرم بود. ایشان هم برای ما پدر بودند و هم مادر و به‌تنهایی و بدون کمک و همراه ما را به سروسامان رساندند.
توضیح اینکه زینب عصاریان با ۱۰ سال سابقه در پست کارشناس بهداشت در شبکه بهداشت جنوب مشغول خدمت است.
خبر: اسماعیلی
عکس: گلمحمدی

mahdavifar

Next Post

میلاد امام جواد (ع) مبارک باد

ی مارس 17 , 2019
  سیره اخلاقی امام جواد علیه‌السلام خدمت به مردم و رفع نیازهای آنان در متن زندگی امامان معصوم علیهم‌السلام قرار دارد. امام جوادعلیه السلام نیز در این عرصه پیشتاز بود. آن بزرگوار می‌فرمود: انسان با داشتن سه خصلت پسندیده می‌تواند به مقام رضوان و خشنودی الهی برسد: زیاد طلب آمرزش […]

آمار بازدید

وب ساز : منصور سرلک
Call Now Buttonمشاوره تلفنی کرونا